Sloepverhuur Noord Fryslan
Burdaard
Noord Fryslân verkennen vanaf het water? Het kan door een dag of een dagdeel onze fraaie sloep te huren.
Noord Fryslân is een prachtig en rustig gebied waar het massatoerisme (nog) geen vat op heeft gekregen. Het vertrekpunt is vanaf ons bedrijf in Burdaard, direct aan de Dokkumer Ee. De Dokkumer Ee maakt deel uit van de Elfstedentochtroute, een betere start kunt u zich niet wensen!
Na een uitleg van ongeveer een kwartier liggen de Noord-Friese wateren voor u open en kan het genieten beginnen. U kunt de noordelijke Elfstedentochtroute volgen, maar natuurlijk ook een andere route kiezen. Dat bepaalt u zelf, kijk ook onder het hoofdstukje ‘Routes’. De sloep is eenvoudig te besturen en een vaarbewijs is niet nodig! Wilt u desondanks liever dat er een ervaren schipper meegaat, dan is dat tegen meerprijs mogelijk.
- Afstand tot jouw locatie:
Hier finden Sie Sloepverhuur Noord Fryslan
wanswerterdijk 219111 HD Burdaard Route planen
vanaf jouw locatie
Standorte
Alle Standorte anzeigen-
Alde Feanen Verhuur
Alde Feanen VerhuurTip
Alde Feanen verhuur van luxe-sloepen, toervisboten, zeilboten, vakantiewoningen en woonboten. Earnewâld ligt midden in het nationaal park de Alde Feanen, centraal in Friesland. Twee uren varen en je bent op het Snekermeer of in de grachten van Leeuwarden.
Earnewâld -
Yn'e haven appartementen
Yn'e haven appartementenZoek je een comfortabel ingericht appartement gelegen aan het Wiid en de passantenhaven van Eernewoude / Earnewâld? En ook nog centraal in het wonderschone Nationaal Park 'De Alde Feanen'?
Earnewald -
Sloep Huren Fryslân
Sloep Huren FryslânSloep Huren Fryslân is een prominent verhuurbedrijf in Friesland dat de unieke ervaring biedt om te genieten van de adembenemende waterwegen van de regio.
Jirnsum -
Faunaland Numan
Faunaland NumanBij ons huur je makkelijk vistoerbootjes, waterfietsen en kano's en koop je alles voor de hengelsport.
Kollum -
Bootverhuur Eernewoude
Bootverhuur EernewoudeBootverhuur Eernewoude verhuurt sloepen, polyestervalken, polyestervletten, optimisten en kano’s vanaf camping It Wiid.
Eernewoude -
Sloepverhuur Bootverhuur Wester watersport
Sloepverhuur Bootverhuur Wester watersportVerhuur van sloepen. visboten, roeiboten en rubberboten met buiten-boord-motor, met shop aan het water van it Wiid in Earnewald.
Earnewâld -
De Twirre
De TwirreBij De Twirre kun je terecht voor originele groepsuitjes in Nationaal Park De Alde Feanen in Earnewâld. Bijvoorbeeld onze Swingtrike's of de Skûtsje escaperoom. Nieuw is de VR-room. Overnachten kan in onze groepsaccommodatie of op onze tjalk.
Earnewald -
Jachthaven Kuikhorne
Jachthaven KuikhorneJachthaven Kuikhorne is gelegen aan de Lits Lauwersmeerroute, we beschikken over 250 open ligplaatsen van 6 t/m 12 meter. Ook voor winterberging, Doe-het-zelf loodsen , sloepverhuur, camperplaatsen en chaletverhuur bent u bij ons aan het juiste adres!
De Westereen -
Vakantiepark Bergumermeer
Vakantiepark BergumermeerOns vakantiepark wordt omringd door water en schitterende natuur. Aan de ene kant hebben we het Prinses Margrietkanaal, aan de andere kant het Bergumermeer. Dat maakt ons park uitermate geschikt voor natuurliefhebbers, watersporters en visliefhebbers.
Suameer -
Elektrosloep Fryslân (Aldtsjerk)
Elektrosloep Fryslân (Aldtsjerk)Elektrosloep verhuur in het noorden van Fryslân, startlocatie in het dorpje Aldtsjerk.
Aldtsjerk