Kraak de Code tijdens de Museumnacht in Museum Dokkum
Museum Dokkum, Dokkum
Museum Dokkum organiseert met NOF Producties een verrassend avondprogramma voor belangstellenden. Tijdens een interactieve route door het museum en langs de Diepswal verzamel je hints, los je raadsels op en ontdek je stukje bij beetje het nieuwe onderwerp van het muziekspektakel.
Take a look
You may also be interested in
-
Expositie Fr11slân door de ogen van Vermeer
Expositie Fr11slân door de ogen van Vermeeruntil 20 September
Dokkum
Nieuw muziekspektakel in de maak – ontdek meer tijdens de Museumnacht
Na het overweldigende succes van De Fury fan Dokkum in 2024, waarbij ruim 9000 kaarten werden verkocht, werkt Stichting NOF Producties achter de schermen aan een nieuw muzikaal spektakel. In september 2026 is de Bonifatiuskapel opnieuw het decor van een bijzondere muziektheaterproductie vol historie, muziek en dans.
Het wordt een muziekspektakel met een ander onderwerp uit de Dokkumer Geschiedenis met aansluitende hedendaagse thema’s. Nieuwsgierige Dokkumers hoeven niet te wachten tot 2026. Op zaterdagavond 27 september, tijdens de jaarlijkse Museumnacht, wordt het onderwerp van deze voorstelling op een ludieke manier onthuld.
Museum Dokkum organiseert met NOF Producties een verrassend avondprogramma voor belangstellenden. Tijdens een interactieve route door het museum en langs de Diepswal verzamel je hints, los je raadsels op en ontdek je stukje bij beetje het nieuwe onderwerp van het muziekspektakel. Wie de code kraakt, ontvangt daarnaast een speciaal muntje voor een gratis drankje bij ArtiSante.
De voorstelling in 2026 wordt, net als De Fury fan Dokkum, een belevenis voor jong en oud. Geschiedenisliefhebbers, muziekliefhebbers en inwoners uit de regio kunnen opnieuw een meeslepend verhaal verwachten, verteld met zang, spel, dans en spektakel.
Wil je als eerste op de hoogte te zijn? Zet de Museumnacht van zaterdag 27 september in je agenda en houd de socials van Museum Dokkum en Stichting NOF Producties goed in de gaten. De code wacht op jou!
Prices
- Free
- When:
- 27 september
- Distance to your location:
Here you will find
Kraak de Code tijdens de Museumnacht in Museum Dokkum
Museum Dokkum
9101 LA Dokkum Plan your route
from your location
Similar events
View all activities-
Tsjerkepaad - 250 Friese kerken open op zaterdagmiddag
Tsjerkepaad - 250 Friese kerken open op zaterdagmiddagSaturday 13 September
Friesland -
Open Monumentendag in De Schierstins
Open Monumentendag in De Schierstinsuntil 14 September
Feanwâlden
In the neighbourhood
View all routes-
Dokkum-Feanwâlden | Bonifatius Kloosterpad: etappe 1
Dokkum-Feanwâlden | Bonifatius Kloosterpad: etappe 1(17.4 km)Dokkum -
Kollumeroord-Dokkum | Klooster Claercamppad: etappe 3
Kollumeroord-Dokkum | Klooster Claercamppad: etappe 3(17.4 km)Kollumerpomp -
Dokkum - Wouterswoude | Elfstedenpad: etappe 13
Dokkum - Wouterswoude | Elfstedenpad: etappe 13(16.5 km)Dokkum