Ga naar inhoud

Boekpresentatie Elma Kuipers

Museumkerk Eben-Haezer, Wierum

Op 4 juli van 12:00-13:00 uur geeft Elma Kuipers in de Museumkerk Eben-Haëzer te Wierum een presentatie van haar nieuwe boek Kattenmeisje, Kattenvrouw, Oppertijgerin….of gewoon dienares? In haar boek omschrijft Elma haar leven met katten vanaf klein meisje tot op heden.

Neem alvast een kijkje

Op 4 juli van 12:00-13:00 uur geeft Elma Kuipers in de Museumkerk Eben-Haëzer te Wierum een presentatie van haar nieuwe boek Kattenmeisje, Kattenvrouw, Oppertijgerin….of gewoon dienares? In haar boek omschrijft Elma haar leven met katten vanaf klein meisje tot op heden en deelt zij de avonturen en anekdotes van haar katten sinds 2013. Lach om alle komische belevenissen, leef mee met de bezorgdheid over ziekte en ongelukken en voel het verdriet en de pijn bij het verlies van een kat. De gehele draaikolk van emoties komt voorbij in dit boek (en dus ook in de presentatie). Dat is nog niet alles: hier en daar komen er ook leuke wetenswaardigheden over katten aan de orde, die misschien niet zo bekend zijn, en aan het eind van het boek schrijft Elma over haar vrijwilligerswerk bij Stichting Kat in Nood in Drachtstercompagnie, waar ze zich intussen helemaal op haar plek voelt.

“Een leuk vlot geschreven boek, mooi ingedeeld door een veelheid aan wetenswaardigheden en leermomenten voor mensen, die ook wel eens ergens mee zitten met hun kat(ten). Maar het leukste van alles is hoe jij met de katten omgaat, ze opvoedt en observeert.” – Reactie van een lezer

“Elma heeft een eigenzinnige manier van schrijven die tegelijkertijd heel natuurlijk aandoet. Ze formuleert haarscherp. Liefde voor leven brengt ze overtuigend over het voetlicht. Een aanrader!” – Jos van der Kooy, musicus

De boekpresentatie van Kattenmeisje, Kattenvrouw, Oppertijgerin….of gewoon dienares? is vrij toegankelijk. Aanmelden is fijn, maar niet per se noodzakelijk (contact: el.koop@planet.nl of 06 22 812 612). Na afloop van de presentatie is er gelegenheid, met elkaar na te praten onder het genot van een kop thee of koffie. Ook kunt u vanaf 13:30 tot circa 14:15 uur genieten van orgelmuziek door schrijfster Elma Kuipers, en zijn er kattenportretten te zien van kunstenares Thea Gerritsen. Opbrengsten van de collecte op deze bijzondere dag doneert de Museumkerk aan Stichting Kat in Nood. Het boek is die dag ook verkrijgbaar en kost € 20,-.