Ga naar inhoud

Foodtruckfestival 2026

De Vertakking Tuinen, Ryptsjerk

Op zaterdag 20 en zondag 21 juni vindt bij De Vertakking aan de Binnendyk 73 in Ryptsjerk een gezellig Foodtruckfestival plaats. Met 13 foodtrucks, diverse marktkramen en live muziek is er voor jong en oud van alles te beleven.

Neem alvast een kijkje

Foodtruckfestival in Ryptsjerk

Bezoekers kunnen genieten van een gevarieerd aanbod aan eten en drinken, terwijl er gedurende het weekend verschillende muzikale optredens plaatsvinden. Op zaterdag zijn onder andere Piter Wilkens en Rockacoustics te horen. Op zondag zal Krijn Jacob Dijkstra de muzikale invulling verzorgen.
Het festival is geopend van 11.00 tot 21.00 uur op zaterdag en van 11.00 tot 18.00 uur op zondag. De entree bedraagt € 2,50 per persoon.
De Vertakking ligt op korte afstand van Leeuwarden. Er is gratis parkeergelegenheid voor de deur en een bushalte op ongeveer 750 meter afstand.
De organisatie nodigt iedereen uit om te komen genieten van een weekend vol lekker eten, muziek en gezelligheid.